OFİS TAŞIMA 
0505 146 2455 info@demirnakliye.com

OFİS TAŞIMA


Ofis Taşıma
Ofis taşınma stresi olmadan, Ofisinizi mevcut adresten alıp yeni adresinize hiçbir sorun, sıkıntı, zorluk yaşamadan yeni adresinize nakledebilirsiniz. Bu konuda size  Ebabil Grup Lojistik Ofis taşıma kadrolu ve deneyimli ekipmanlarla siz arkanıza yaslanarak yeni ofisini istediğiniz gibi profesyonel ekipmanlarımız yerleştirsinler.
Aynı gün içerisinde herhangi bir sıkıntı ve zaman kaybı yaşanmadan hızlı ve pratik bir şekilde çalışma adımlarıyla ofisiniz ofisiniz istediğiniz saatte yeni adresinize hızlı ve  titiz bir şekilde taşımasını gerçekleştirelim.

Aynı gün içerisinde hem taşınmanız olsun hemde yeni ofisiniz personellerimiz tarafından yerleştirilsin sizde hem işiniz hemde özel bağlantılarınızı kaybetmeden dönüş yapabileceksiniz.
Nakliye esnasında her aşamada eşyalarınıza gereğinden daha fazla hassasiyeti göstererek eşya güvenliği sağlanmaktadır.  Kırılacak eşyalar, mobilyalar her biri özel ambalaj paketleriyle kaplanarak nakliye işlemi gerçekleşmektedir.

Ofis malzemeleri ofis bilgisayarları gibi önemli teknolojik aygıtlar, profesyonel personellerimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden nakliye yapılmaktadır.Taşıma  aşamasında yollarda oluşabilecek herhangi bir sıkıntı için şoför ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde gereken önlemleri alarak eşyaları sabitleme gibi yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntem sayesinde eşyalarınıza herhangi bir hasar meydana gelmemektedir.

Ofis taşıma‘da tüm taşımalarımız garantili ve sigortalıdır Tüm eşyalarınız Ebabil Grup Lojistik güvencesiyle taşınmaktadır. Biz işimizi severek yapmaktayız, Bu yüzden yola çıkarak güler yüzlü bir hizmet sunmaktayız.


Demir Nakliye .Tüm Hakları Saklıdır.